По всім питанням щодо гарантії прохання звертатися за вказаними на сторінці контактах.

Ми будемо намагатися якнайшвидше вирішити будь-які ситуації.

Зверніть увагу:

Ми постійно працюємо над вдосконаленням моделей колодок, які доступні до замовлення. Тому розміри, зовнішній вигляд і окремі деталі виробів можуть з плином часу змінюватися в тій чи іншій мірі (як правило незначним чином). Повідомляти кожного замовника про нюанси моделей і пояснювати призначення кожної деталі в моделі фізично неможливо. Ця інформація може не бути відображена на фото виробів, представлених в каталозі в якості прикладу і візуалізації.

Відповідно, якщо у вас є бажання замовити виготовлення виключно і саме такої колодки, яка представлена ​​на фото виробу, прохання обов'язково вказувати це в коментарі до замовлення до внесення передплати та постановки замовлення в чергу на виготовлення. В іншому випадку зауваження і претензії після виготовлення виробу прийматися не будуть.

Дякуємо за розуміння.

Шановні відвідувачі!

Будь ласка, зверніть увагу:

З 21-го листопада ми припиняємо прийом замовлень в зв'язку

з закриттям виробництва на технічне обслуговування.

У цей період прийом замовлень на виготовлення кравецьких колодок і подушок проводитися не буде.

Всі замовлення, прийняті до зазначеної дати, будуть виконані в зазначені строки.

Якщо ви хочете зробити замовлення після 21го листопада, ми приймемо його, але до виконання приступимо після закінчення робіт з технічного обслуговування. Всі замовлення, що надійшли в цей період будуть оброблятися в порядку черги, а строки виконання кожного замовлення окремо будуть обговорюватися індивідуально.

Сподіваємося на ваше розуміння і приносимо свої вибачення за заподіяні незручності.

З повагою, Кравецькі колодки Україна.