На нашому сайті Ви можете вибрати потрібну кравецьку колодку або подушку і замовити їх виготовлення.
Термін виконання замовлень може змінюватися з плином часу в залежності від ступеня завантаження майстерні і кількості замовлень в черзі.

ОПЛАТА

Ви можете сплатити Ваше замовлення:

  • На наш розрахунковий рахунок — по факту виконання замовлення перед його відправкою. Менеджер додатково повідомить Вам реквізити після узгодження всіх деталей замовлення;
  • Післяплатою  - при отриманні замовлення кур'єру, або у відділеннях Нової Пошти. Оплату за пересилку післяплати здійснює одержувач.

ДОСТАВКА

  • Упаковка і доставка всіх замовлень на суму більше 2500 грн по Україні здійснюється БЕЗКОШТОВНО!
  • Доставка всіх замовлень здійснюється службами Нова Пошта та Укрпошта.
  • Доставка, на Ваш вибір, може здійснюватися до відділення обраної Вами кур'єрської служби, або адресно — за вказаною Вами адресою.

ЗВЕРНІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, УВАГУ

Ми не несемо відповідальність за збереження замовленого вами виробу під час і після транспортування перевізником. Поставтеся, будь ласка, до цього з розумінням.
Зі свого боку, ми намагаємося максимально добре упакувати вироби, або простежити, що б їх добре запакували представники служб доставки. Таким чином, ми робимо все можливе зі свого боку, що б вироби потрапили до вас в руки такими, як ми їх вам відправили — цілими, неушкодженими і придатними до використання.
Якщо ви при отриманні посилки помітили, що упаковка посилки (коробка або щось інше) пошкоджена — негайно зверніться до менеджера відділення або кур'єра і в його присутності проведіть фото / відео-фіксацію і ретельний огляд та опис вмісту посилки та ушкоджень.

 

Для всіх замовлень

на суму від 2500 грн

пакування і доставка по Україні

здійснюється безкоштовно.