На нашому сайті Ви можете вибрати потрібну кравецьку колодку або подушку і замовити їх виготовлення.
Ми не є інтернет-магазином, не тримаємо склад і у нас немає офлайн магазину.
Всі колодки і подушки виготовляються виключно на замовлення.

Термін виконання замовлень може змінюватися з плином часу в залежності від ступеня завантаження майстерні і кількості замовлень в черзі.

ОПЛАТА

Ви можете сплатити Ваше замовлення:

 • На наш розрахунковий рахунок — по факту виконання замовлення перед його відправкою. Менеджер додатково повідомить Вам реквізити після узгодження всіх деталей замовлення;
 • Післяплатою  - при отриманні замовлення кур'єру, або у відділеннях Нової Пошти, Укрпошти, або Justin. Оплату за пересилку післяплати здійснює одержувач.

ДОСТАВКА

 • Упаковка і доставка всіх замовлень по Україні здійснюється БЕЗКОШТОВНО!
 • Доставка всіх замовлень здійснюється службами Нова Пошта, УКРПОШТА і Justin.
 • Доставка, на Ваш вибір, може здійснюватися до відділення обраної Вами кур'єрської служби, або адресно — за вказаною Вами адресою (Нова Пошта/Укрпошта).

ЗВЕРНІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, УВАГУ

 • Відправка всіх готових замовлень здійснюється один раз на тиждень в залежності від завантаження майстерні та найближчого відділення перевізника, яке відповідає габаритам вашого відправлення.
 • Ми не несемо відповідальність за збереження замовленого вами виробу під час і після транспортування перевізником. Поставтеся, будь ласка, до цього з розумінням.
  Зі свого боку, ми намагаємося максимально добре упакувати вироби, або простежити, що б їх добре запакували представники служб доставки. Таким чином, ми робимо все можливе зі свого боку, що б вироби потрапили до вас в руки такими, як ми їх вам відправили — цілими, неушкодженими і придатними до використання.
  Якщо ви при отриманні посилки помітили, що упаковка посилки (коробка або шось інше) пошкоджена — негайно зверніться до менеджера відділення або кур'єра і в його присутності проведіть фото / відео-фіксацію і ретельний огляд та опис вмісту посилки та ушкоджень.

 

Шановні відвідувачі!

З радістю повідомляємо, що з цього моменту:

Для всіх замовлень

пакування і доставка по Україні

здійснюється безкоштовно.

Нова Пошта / Укрпошта / Justin

З повагою, Кравецькі колодки Україна.