Якщо ви зайшли на цю сторінку, то вам цікаво дізнатися більше про нас і наш проект.

Ми — майстерня кравецьких колодок та подушок для ВТО повного циклу.

Наша команда складається не просто зі спеціалістів столярної справи, а наша мета та місія — це не тільки виготовлення та реалізація кравецького приладдя та аксесуарів.

Ми не один рік займаємося розробкою та виготовленням одягу і, без перебільшення, знаємо не з чуток те, з чим стикаються кравці, швачки, технологи та інші фахівці у процесі проектування та виготовлення різних виробів. Цей досвід накопичується та систематизується нами вже багато років.

Наша місія — розробка та виробництво ергономічних, надійних та якісних інструментів, покликаних полегшити та оптимізувати робочий процес кравців, швачок, технологів та представників інших спеціальностей легкої промисловості.

Історія появи нашого проекту

Займаючись моделюванням та серійним пошиттям одягу, ми зіткнулися з тим, що для того, щоб виготовити якісний виріб, при цьому виконати всі вимоги до технологічного процесу та не зірвати строки замовника, крім стандартного обладнання, інструментів та матеріалів, необхідні безліч додаткових пристосувань, основними з яких є кравецькі колодки та подушки для ВТО.

Як показала практика, без усіх цих пристосувань більшість технологічних операцій та етапів міжопераційної підготовки та обробки дуже важко виконати, а деякі етапи та види робіт взагалі виконати просто неможливо.

Знайти необхідні пристосування та обладнання потрібної якості та з потрібними параметрами, як виявилося, не так просто.

Довгі пошуки, пробні закупівлі у різних постачальників, а також індивідуальні замовлення колодок і подушок у столярних та інших майстернях розчарували і не принесли очікуваних результатів — отримані пристосування нас або не задовольняли за якістю виготовлення, або, в цілому, — за своїми функціональними можливостями та ін. параметрам.

Витративши якийсь час на пошуки та спроби пояснити та замовити виготовлення того, що нам потрібно, ми прийняли рішення виготовити потрібні нам пристосування самостійно.

Не відразу, але нам вдалося самостійно виготовити кілька наборів кравецьких колодок, подушок і лекал, які відповідали нашим вимогам і уявленням про правильні колодки і подушки для ВТО. Наші колодки стали невід'ємною та незамінною частиною відповідних процесів на виробництві.

Процес пошиття одягу набагато полегшився і прискорився, а якість виконання значно покращилася (про особливості процесів ВТО можна детальніше дізнатися у нашому блозі).

З часом та в міру накопичення досвіду застосування, конструкція та ін. параметри наших колодок та подушок почали змінюватися, а процес виготовлення вдосконалюватися. Ми методично опрацьовували різні операції ВТО, шукали та переймали досвід інших майстерень та виробництв, та реалізовували його в чергових моделях наших колодок, подушок, лекал та ін.
Згодом, наші колеги та знайомі, побувавши у нас у гостях, захотіли собі аналогічні колодки і стали просити виготовити собі такі ж чи інші їхні види. Так збільшилася кількість різновидів робочих моделей наших пристроїв для ВТО і ми почали ділитися ними з іншими. Через якийсь час процес виготовлення почало набувати характеру замовлень на виготовлення і ми задумалися про те, щоб виділити виробництво кравецьких колодок, подушок і лекал в окрему майстерню.

Процес виготовлення кравецьких колодок, подушок і лекал був і залишається дуже складним, важким і вимагає великої кількості обладнання, знань і є ресурсо- енерго- і трудомістким виробництвом, незважаючи на удавану простоту виробів.

Моделі, представлені в нашому каталозі, стали результатом багаторічного досвіду, безлічі змін, великої кількості проб та помилок, а також осередком, без перебільшення найвдаліших конструкцій та технічних рішень, створених у співпраці з нашими колегами, замовниками, а також школами та курсами крою та шиття.

Сьогодні ми маємо у своєму розпорядженні все необхідне обладнання для проектування, моделювання та виготовлення фактично будь-яких видів кравецьких колодок, подушок, лекал, а також інших виробів.
Ми постійно розробляємо нові та вдосконалюємо розроблені моделі кравецьких колодок і, після ретельного опрацювання та тестування, запускаємо їх у серійне виробництво.

Каталог серійних колодок ви можете переглянути на нашому сайті, або продивитись пости в нашому інстаграм-каналі.

Завжди будемо раді співпраці, із задоволенням відповімо на ваші запитання і завжди намагатимемося допомогти.

З повагою команда Кравецькі колодки Україна.

Для всіх замовлень

на суму від 2500 грн

пакування і доставка по Україні

здійснюється безкоштовно.