30 Травень 2020
 30 Травня, 2020

Відповідаючи на ваші численні запитання:

— Що таке деревний конгломерат?
Це не тирса. Форма колодки не набивна. Деревний конгломерат — це твердий щільний деревний матеріал, який ми виготовляємо за власною технологією із залишків твердих листяних порід деревини, отриманих на нашому виробництві.
— Чим деревний конгломерат відрізняється від масиву дерева?
Деревний конгломерат має приблизно таку ж волого- і жаростійкість, як і масив суцільного дерева, але трохи йому поступається за показниками швидкості відведення тепла. Відразу зауважимо, що «на око» це практично непомітно і на якість ВТО не впливає.
Деревний конгломерат максимально близький за всіма характеристиками до суцільного дерева (це тверда щільна об'ємна форма) і однозначно краще і надійніше форм, наповнених / набитих тирсою (ватином, повстю, полімерними гранулами і ін. сировиною) виробів.
Деревнеий конгломерат по міцності, зносостійкості та ін. фізичним характеристикам максимально близький до масиву дерева, тому що вихідною сировиною для його виготовлення є залишки твердого дерева. Відмінністю деревного конгломерату від масиву дерева так само можна назвати його вагу. Вона може бути трохи більше аналогічних форм з суцільного дерева, але так виходить не завжди через розкид щільності сировини, що використовується для його виробництва.
— Чому така відмінність у вартості виробів з деревного конгломерату і масиву дерева?
Така різниця стала можливо завдяки розробці технології використання залишків виробництва і максимального здешевлення її вартості.
— Форма не зіпсується через якийсь час?
Ні. Ми протягом більше півроку розробляли техпроцес виробництва і тестували різні варіанти готових виробів в різних агресивна умовах. Всі форми, виготовлені з деревного конгломерату показали близькі до значень масиву дерева результати (значення показників).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *